Workshop arteterapie

15.3. Praha 1

Přijďte na workshop arteterapie, který proběhne v rámci Dne uměleckých terapií v ART MUNDO. Během workshopu arteterapie budou nejprve vysvětleny techniky arteterapie používané při výtvarné expresi (přístup bez interpretací děl), další část bude sebezkušenostní, zážitková.

Den uměleckých terapií můžete využít v rámci osobního rozvoje, prevence syndromu vyhoření nebo inspirace pro aktivizační činnosti v sociálních službách. Nabízíme všem pracovníkům přímé péče získat vhled do uměleckých terapií během jednoho dne. Nabídka je vhodná pro aktivizační pracovníky, ergoterapeuty, sociální pracovníky, ale i pracovníky v sociálních službách.

Pracovníci v pomáhajících profesích zde mohou načerpat inspiraci pro přímou práci s klienty a zároveň si díky uměleckým terapiím najít možnost jak preventivně pracovat sám se sebou, aby se nedostavil syndrom vyhoření.

Cena: 500 Kč, včetně výtvarného materiálu.

Adresa: Jungmannova 17, Praha 1 (zastávka Vodičkova)

Termín: neděle 15.3.2020 od 13:00 - 15:30 hod.

Program:

9 - 12 Celostní muzikoterapie s Danielou Jeníčkovou

13 - 15:30 Arteterapie se Zuzanou Zachovou

16 - 18:30 Dramaterapie s Terezou Kožíkovou

Délka workshopů: 8 hodin celkem

Prosíme o vyplnění přihlášky: https://forms.gle/UEqxGmXPVozBSvPZ6 zároveň s objednávkou, abychom se předem dozvěděli něco o Vás a o Vašich očekáváních.


500,00 Kč
Please select variants first