Prožitkové malování - Milovice

7.3.2020 Milovice

Prožitkové malování v Rodinném centru Milovice

Adresa: Rodinné centrum Milovice, Komenského 581, Milovice - Mladá

(autobusová zastávka Armádní, poté pěšky okolo ZŠ Juventa, do kopce ulicí Komenského)

https://mapy.cz/zakladni?x=14.8653239&y=50.2251708&z=17&source=addr&id=11290546

Datum: 7.3.2020 10 - 12 hod

Cena: 300 Kč/dospělý (dítě starší 8 let 170 Kč, senior 240 Kč). V ceně jsou zahrnuty výtvarné potřeby.

Relaxačně zážitková lekce arteterapie, ve kterém si budete moct vyzkoušet různé malířské techniky (pastel, akryl, akvarel) a najdete inspiraci v sobě samotných díky arteterapeutickým technikám. Podpoříme smysly, probudíme fantazii. Lekce probudí vaši tvořivost a radost z tvorby.

Přijďte se ponořit do malby a užít si to, nezávisle na tom, jaké dovednosti nyní máte. Lekce je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé malíře. Při prožitkovém malování pracujeme s našimi představami, které rozvíjím a stimuluji různými podněty. Využívám při tom arteterapeutických technik. Lekce arteterapie působí přirozeně terapeuticky díky stimulaci smyslů a prožitků malby, přestože je určena pro širokou veřejnost a jejím cílem není terapie, ale prožitek malby. Probíhá v příjemné atmosféře. Nedochází k hodnocení ani interpretaci děl. Během lekce budete přirozeně rozvíjet své výtvarné schopnosti tím, že budete malovat, zároveň Vám poradím, pokud o to budete mít zájem.

K dispozici budou veškeré výtvarné potřeby, a tak se budete moct seznámit s technikou malby pastelem, akvarelem, akrylem a vyzkoušet si experimentovat. Pokud již malujete, bude Vás bavit volnost tvorby, napojení se na své pocity, rozvoj fantazie a rozvoj dovednosti malovat podle fantazie. Na své si přijdou i rodiče/prarodiče s dětmi.

Lektor: Zuzana Zachová

@ZuZa_arteterapie

Pro přihlášku a objednávku stačí vyplnit tento formulář: https://forms.gle/HVEPFeLQ2gfBhYWY7 a uhradit platbu na účet v přihlášce uvedený.

300,00 Kč
Please select variants first