Prožitkové malování

Horní Počernice

V kurzu prožitkového malování si budete moct vyzkoušet různé malířské techniky (pastel, akryl, akvarel) a najdete inspiraci v sobě samotných díky arteterapeutickým technikám (jako jsou techniky denního snění, výtvarný prožitek pocitů a mnoho dalších). Podpoříme smysly, probudíme fantazii a vyzkoušíme malovat s vůní, s hudbou.. Vyzkoušíme tvořit z hlíny. Kurz bude velmi pestrý, podnětný, probudí vaši tvořivost a radost z tvorby.

Přijďte se ponořit do malby a užít si to, nezávisle na tom, jaké dovednosti nyní máte. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé malíře. Při prožitkovém malování pracujeme s našimi představami, které rozvíjím a stimuluji různými podněty. Využívám při tom arteterapeutických technik. Kurz působí přirozeně terapeuticky díky stimulaci smyslů a prožitků malby, přestože je určen pro širokou veřejnost a jeho cílem není terapie, ale prožitek malby. Probíhá v příjemné atmosféře. Nedochází k hodnocení ani interpretaci děl. Během kurzu budete přirozeně rozvíjet své výtvarné schopnosti tím, že budete malovat, zároveň já Vám poradím, pokud o to budete mít zájem. K dispozici budou veškeré výtvarné potřeby, a tak se budete moct seznámit s technikou malby pastelem, akvarelem, akrylem a vyzkoušet si experimentovat. Pokud již malujete, bude Vás bavit volnost tvorby, napojení se na své pocity, rozvoj fantazie a rozvoj dovednosti malovat podle fantazie. Na své si přijdou i rodiče/prarodiče s dětmi. Kurz je zábavný pro všechny.

Termín: bude upřesněn. Září/říjen 2020. Všední den od 17 do 19 hod.

Můžete poslat svou předběžnou a zatím nezávaznou objednávku.

Cena:

260 Kč/lekce/dospělý při předplatném, 400 Kč/lekce/dospělý s dítětem starším 7 let. 

300 Kč/lekce bez předplatného.

Slevy:

10 % sleva pro seniory, 25 % pro mladistvé a studenty VŠ.

V ceně jsou zahrnuty výtvarné potřeby: akrylové barvy, akvarelové barvy, pastel, papíry, případně terapeutická hlína a další.

Lektor: Zuzana Zachová

Adresa: Místní veřejná knihovna a Komunitní centrum, Náchodská 754, Praha 9 - Horní Počernice

260,00 Kč
Please select variants first