Maluj s malířem

Vyprodáno

Kurz malby pod vedením akademického malíře Lukáše Junka s uměleckým jménem Ogle Yamni. Kurz je určený pro ty, co již nějaký čas malují a chtějí se pod odborným vedením zdokonalovat.

Každý malíř v kurzu bude pracovat na svém díle a svém motivu a Oglé jej bude malbou provázet k lepšímu výsledku. Zároveň se v kurzu budou probírat témata, která vyvstanou z potřeby účastníků kurzu pro zlepšení malířských dovedností. Např. malé povídání o kompozici, perspektivě, základ teorie barev, jak vytvořit prostor v obraze a jak např. vytvořit plastický dojem v obraze.

Přineste si s sebou malířské potřeby a stolní malířský stojan, případně stojan na stůl, který můžete po dobu kurzu mít uschovaný v prostorách KKC HP. Připravte si 1. hodinu námět na malbu. Vhodným námětem pro první obraz v kurzu je krajina, může to být ale i jiný libovolný námět. Projistotu si připravte 2-3 náměty, aby bylo z čeho vybírat. Můžete ale také začít již rozpracovaným obrazem nebo přinést hotový obraz a Oglé vám poradí, jak jej vylepšit, pokud bude třeba :-)

Kurz bude probíhat v malé skupě min 3 - max 10 osob a je možné po dohodě s lektorem domluvit v návaznosti na kurz ještě individuální konzultační hodiny.

Vyučující: akademický malíř Lukáš Junek s uměleckým jménem Ogle Yamni

Termín: každé pondělí od 20.1. 17:30 - 20:30. Předplatné o 5 lekcích při pravidelné docházce 1 x týdně. Na webu je vypsána i možnost zakoupení jednotlivých lekcí. Na tento kurz naváže další. Kurzy mohou pokračovat v průběhu roku.

Délka kurzu: 5 lekcí po 3 hod, 15 hod.

Cena: 2250 Kč

Adresa: Místní veřejná knihovna a Komunitní centrum, Náchodská 754, Praha 9 - Horní Počernice

2 250,00 Kč
Please select variants first