Malování s malířem

Vyprodáno

Kurz malby pod vedením akademického malíře Lukáše Junka s uměleckým jménem Ogle Yamni. Kurz je vhodný pro ty, co již nějaký čas malují a chtějí se pod odborným vedením zdokonalovat, je vhodný spíše pro pokročilé a středně pokročilé malíře.

Ogle maluje primárně olejovými barvami a zná i techniky starých mistrů používané v restaurátorství. Může Vám poradit, jak posunout Vaši techniku olejomalby způsobem, který by Vás nenapadl. Pokud chcete malovat akrylem nebo akvarelem, také je to možné.

Každý malíř v kurzu bude pracovat na svém díle a svém motivu a Oglé jej bude malbou provázet k lepšímu výsledku. Zároveň se v kurzu budou probírat témata, která vyvstanou z potřeby účastníků kurzu pro zlepšení malířských dovedností. Např. malé povídání o kompozici, perspektivě, základ teorie barev, jak vytvořit prostor v obraze a jak např. vytvořit plastický dojem v obraze.

Přineste si s sebou malířské potřeby a na 1. hodinu námět na malbu. Vhodným námětem pro první obraz v kurzu je krajina, může to být ale i jiný libovolný námět. Projistotu si připravte 2-3 náměty, aby bylo z čeho vybírat. Můžete ale také začít již rozpracovaným obrazem nebo přinést hotový obraz a Oglé vám poradí, jak jej vylepšit, pokud bude třeba :-)

Kurz bude probíhat v malé skupě min 3 - max 10 osob a je možné po dohodě s lektorem domluvit v návaznosti na kurz ještě individuální konzultační hodiny.

Vyučující: akademický malíř Lukáš Junek s uměleckým jménem Ogle Yamni

Termín: každý čtvrtek od 9.1.2020 17:45 - 20:15. Cena je za předplatné o 5 lekcích při pravidelné docházce 1 x týdně. Do kurzu je možné se přidat kdykoli v jeho průběhu. Na webu je vypsána i možnost zakoupení jednotlivých lekcí.

Délka kurzu: 5 lekcí po 2,5 hod, 12,5 hod.

Cena: 2300 Kč

2 300,00 Kč 2 820,00 Kč
Please select variants first