Kreslení a malování pravou mozkovou hemisférou

Praha 1. NpM. Od 17.10. Dotované vstupné!

Jedinečný kurz kreslení a malování pravou mozkovou hemisférou. Jediný kurz na trhu, ve kterém si během jednoho víkendu rozvinete své schopnosti v kreslení i malbě. Budete se učit kreslit, vyzkoušíte si kresbu uhlem, malbu tuší, malbu akvarelem a akrylem. Při výuce jsou využity techniky zapojení a rozvoje pravé mozkové hemisféry. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Každý si v něm najde své :-)

Kurz je doporučován dospělým, kteří chtějí rozvinout schopnosti svého mozku. V běžném životě využíváme více levou mozkovou hemisféru, která vše organizuje, počítá a provádí všechny racionální funkce. Pravá mozková hemisféra zodpovídá za kreativitu, vše iracionální, je intuitivní, přemýšlí v obrazech, symbolech a citech. Má schopnost představivosti, fantazie prostoru i perspektivy. Prostřednictvím malby a kresby napomáháme našemu mozku rozvinout jeho schopnosti.

Termíny:

  • 17. 10.-18. 10. 2020, 14:00-18:00 (kresba tužka, uhel, pastel)
  • 24. 10.-25. 10. 2020, 14:00-18:00 (tužka, uhel, inkoust, akvarel)

Je možné se přihlásit na jeden víkend nebo na oba.

Kde: Náprstkovo Muzeum. Betlemské Naměstí. Praha 1

Lektorka: Katerina Bohac Linares

Cena: 800 Kč (1 víkend) / 1600 Kč (2 víkendy) včetně veškerého materiálu a pomůcek. Dotované vstupné! 

Kapacita: max. 15 osob

Rezervace míst nutná přes rezervační formulář na stránce: https://www.nm.cz/naprstkovo-muzeum-asijskych-africkych-a-americkych-kultur/kresleni-a-malovani-pravou-mozkovou-hemisferou

Kontakt pro případné dotazy: tereza.zbankova@nm.cz

800,00 Kč
Please select variants first