Kreslení a malování pravou mozkovou hemisférou

Vyprodáno Vánoční sleva!

Jedinečný kurz kreslení a malování pravou mozkovou hemisférou. Jediný kurz na trhu, ve kterém si během jednoho víkendu rozvinete své schopnosti v kreslení i malbě. Budete se učit kreslit, vyzkoušíte si kresbu uhlem, malbu tuší, malbu akvarelem a akrylem. Při výuce jsou využity techniky zapojení a rozvoje pravé mozkové hemisféry. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Každý si v něm najde své :-)

Kurz je doporučován dospělým, kteří chtějí rozvinout schopnosti svého mozku. V běžném životě využíváme více levou mozkovou hemisféru, která vše organizuje, počítá a provádí všechny racionální funkce. Pravá mozková hemisféra zodpovídá za kreativitu, vše iracionální, je intuitivní, přemýšlí v obrazech, symbolech a citech. Má schopnost představivosti, fantazie prostoru i perspektivy. Prostřednictvím malby a kresby napomáháme našemu mozku rozvinout jeho schopnosti.

Termíny: 

  • Únor: 8. 2.-9. 2. 2020
  • Březen: 7. 3.-8. 3. 2020

Sobota - neděle / 9:30 - 18:00

Délka kurzu: víkendový kurz, 16 hodin výuky, 2 dny po 8 hodinách, od 9:30 hod do 18:00 hod včetně hodinové pauzy na oběd.

Vyučující: Katerina Bohac Linares

Cena: včetně materiálu, k dispozici káva, čaj. Nyní za 1399 Kč. 

1 399,00 Kč 2 520,00 Kč
Please select variants first