Den uměleckých terapií

předběžné přihlášky

Přijďte si odpočinout a nasát novou energii při celostní muzikoterapii s Danielou Jeníčkovou a podpořte svou kreativitu, hravost a radost ze života při prožitkovém arteterapeutickém malování se Zuzanou Zachovou a při dramaterapii s Terezou Kožíkovou.

Zatím nezávazně a předběžně se můžete přihlásit na celý den nebo jednotlivé workshopy.

Den uměleckých terapií můžete využít v rámci osobního rozvoje, prevence syndromu vyhoření nebo inspirace pro aktivizační činnosti v sociálních službách. Nabízíme všem pracovníkům přímé péče získat vhled do uměleckých terapií během jednoho dne. Nabídka je vhodná pro aktivizační pracovníky, ergoterapeuty, sociální pracovníky, ale i pracovníky v sociálních službách.

Pracovníci v pomáhajících profesích zde mohou načerpat inspiraci pro přímou práci s klienty a zároveň si díky uměleckým terapiím najít možnost jak preventivně pracovat sám se sebou, aby se nedostavil syndrom vyhoření.

Během artererapeutického workshopu budou nejprve vysvětleny techniky arteterapie používané při výtvarné expresi (přístup bez interpretací děl), další část bude sebezkušenostní, zážitková.

Cena za 3 workshopy: 1700 Kč, včetně výtvarného materiálu a zapůjčení muzikoterapeutických nástrojů. Cena za 1 workshop 600 Kč.

Adresa: Praha, bude upřesněno.

Termín: bude upřesněn. Podzim 2020 sobota nebo neděle: 9 do 18:30.

Program:

9 - 12 Celostní muzikoterapie s Danielou Jeníčkovou

13 - 15:30 Arteterapie se Zuzanou Zachovou

16 - 18:30 Dramaterapie s Terezou Kožíkovou

Délka workshopů: 8 hodin celkem

1 700,00 Kč
Please select variants first