Muzikoterapie

V celostní muzikoterapii používáme rámové (šamanské) bubny vyrobené v muzikoterapeutické kvalitě v Čechách, perkusní nástroje z celého světa. Uslyšíte i nástroje jiné - například ústní harfu, tibetské misky, buben džembe, gong, frčák a samozřejmě hlas. Nástroje jsou v přirozeném ladění. Proto mohou hrát všichni spolu a nemusí nic umět.

Hlasová terapie - Terapie zpěvem

Přijďte odstranit své zábrany mluvit nebo zpívat. Naučte se přirozenému zpěvu. Začněte volně dýchat. Můžete být úplní začátečníci ve zpěvu i pokročilí zpěváci.

Chcete začít znovu zpívat bez zában volně a přirozeně jako dítě? Potřebujete se zbavit trémy při hlasovém projevu? Používáte svůj hlas při práci a chcete se naučit přirozeně a volně mluvit? Trpíte některou z poruch hlasivek a chcete se naučit jim ulevit? Chcete pocítit, jak se při laskavém vedení můžete přirozeně vyjádřit.

Lekce muzikoterapie

Muzikoterapie hudebními nástroji

každý pátek 1.11. - 20.12.

17:00 - 18:30

Muzikoterapeutické Workshopy

o vybraných víkendech  

Začni zpívat svobodně jako dítě

skupinový workshop o vybraných víkendech

Aktuální kurz a workshopy

Muzikoterapeutický workshop pro školy

Muzikoterapeutický workshop pro děti a mladé (žáky a studenty), kteří chtějí se svým školním kolektivem prožít hudbu jinak než jsou zvyklí a experimentovat s hudebními nástroji. Termín: dle dohody Délka workshopu: 2 hod, možnost více lekcí Cena: 2000 Kč za celou skupinu (max 10 osob), včetně materiálu Vyučující: Daniela Jeníčková

2 000,00 Kč

Muzikoterapie hudebními nástroji

Celostní muzikoterapie pro Vás Máte málo času odpočívat? Chcete zažít muzikoterapii a její působení hudebními nástroji? Vyzkoušejte celostní muzikoterapii: Nechte na sebe působit rytmus a vibrace hudebních nástrojů včetně alikvotních tónů, které zklidňují a léčí. Můžete jen poslouchat, ale můžete být i aktivní. Ovšem nic není povinné.  Mluvíte-li , můžete zpívat, ale i ti co nemluví, mohou. Rytmus je vám dán tepem srdce. Kdo je schopen se hýbat, může hrát na hudební nástroje. Ten kdo schopen není, je také účastníkem celostní muzikoterapie. Celostní muzikoterapie Lubomíra Holzera je pro všechny vhodná. Nikdo se nemusí bát, že mu něco nejde, neumí, stydí se. Můžete si vybírat nástroje, ale může používat jen to, co má stále u sebe - ruce, nohy, hlas. Celostní muzikoterapie pomáhá k odpočinku, léčení a přináší radost. Setkání je určené pro každého. Těším se na Vás. Daniela Jeníčková Termín:  každý pátek, 17 - 18:30 hod, nutnost rezervace předem Délka lekce: 1,5 hod Cena: 400 Kč včetně materiálu pro první 4 přihlášené (jinak 450 Kč). Pro rodiče s dětmi: Vhodné pro děti starší 8 let. Dítě v doprovodu rodiče platí 50 % ceny. Lekce proběhne ve skupince min 3 - max 10 lidí.

400,00 Kč 450,00 Kč

    Kurzy muzikoterapie jsou plánovány pro malé skupiny osob do 12 lidí. Rodiče nebo prarodiče s sebou mohou vzít své dítě. Pro děti platí 25% sleva.

    Kurzy muzikoterapie jsou určeny pro širokou veřejnost.

    Online rezervace

    Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.