MALOVÁNÍ

Umělecké lekce v našem ateliéru rozvíjí tvořivost a základní i pokročilé umělecké techniky. Věříme, že každý člověk má možnost rozvíjet své umělecké schopnosti. Ve našich kurzech vás provázíme a podporujeme, abychom podpořili umělce, kterého v sobě máte.

Kurzy jsou rozděleny do tří úrovní pokročilosti: začátečníci, středně pokročilí a pokročilí. Můžete si také vybrat z kurzů arteterapeutických. Nebo z lekcí s akademickým malířem.

Kurzy pro začátečníky jsou určeny lidem, kteří nemají žádné zkušenosti s kresbou a malbou. Kurz pro středně pokročilé je pro ty, kteří již absolvovali alespoň jeden kurz kreslení. Kurz pro pokročilé je pro ty, kteří již absolvovali kurzy kreslení a malby.

Malování akrylovými barvami

1 lekce malování akrylovými barvami pro ty, co již mají nějakou zkušenost s malbou či kreslením. Pracujeme s různými motivy, krajinami, zátišími, portréty. Přijďte vyzkoušet 1 lekci a uvidíte, jestli se budete chtít přihlásit do pravidelného kurzu s předplatným na 5 - 10 lekcí. Termín: Každý čtvrtek od 17:00 - 19:00 Online lekce Vyučující : Katerina Bohac Linares Cena : 350 Kč vč.  Při předplatném více lekcí 300 Kč.

400,00 Kč 450,00 Kč

Kreslení a malování pravou mozkovou hemisférou

Jedinečný kurz kreslení a malování pravou mozkovou hemisférou. Jediný kurz na trhu, ve kterém si během jednoho víkendu rozvinete své schopnosti v kreslení i malbě. Budete se učit kreslit, vyzkoušíte si kresbu uhlem, malbu tuší, malbu akvarelem a akrylem. Při výuce jsou využity techniky zapojení a rozvoje pravé mozkové hemisféry. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Každý si v něm najde své :-) Kurz je doporučován dospělým, kteří chtějí rozvinout schopnosti svého mozku. V běžném životě využíváme více levou mozkovou hemisféru, která vše organizuje, počítá a provádí všechny racionální funkce. Pravá mozková hemisféra zodpovídá za kreativitu, vše iracionální, je intuitivní, přemýšlí v obrazech, symbolech a citech. Má schopnost představivosti, fantazie prostoru i perspektivy. Prostřednictvím malby a kresby napomáháme našemu mozku rozvinout jeho schopnosti. Termíny: 17. 10.-18. 10. 2020, 14:00-18:00 (kresba tužka, uhel, pastel) 24. 10.-25. 10. 2020, 14:00-18:00 (tužka, uhel, inkoust, akvarel) Je možné se přihlásit na jeden víkend nebo na oba. Kde: Náprstkovo Muzeum. Betlemské Naměstí. Praha 1 Lektorka: Katerina Bohac Linares Cena: 800 Kč (1 víkend) / 1600 Kč (2 víkendy) včetně veškerého materiálu a pomůcek. Dotované vstupné!  Kapacita: max. 15 osob Rezervace míst nutná přes rezervační formulář na stránce:  https://www.nm.cz/naprstkovo-muzeum-asijskych-africkych-a-americkych-kultur/kresleni-a-malovani-pravou-mozkovou-hemisferou Kontakt pro případné dotazy:  tereza.zbankova@nm.cz

800,00 Kč

Malování modelování hrou pro rodiče s dětmi

Výtvarný kurz k rozvoji kreativity, odstranění zábran výtvarného vyjádření, spojující rodiče s dětmi při společné tvůrčí činnosti. Během kurzu vyzkoušíme různé výtvarné techniky (malbu akrylovými barvami, akvarel, pastel...). Kurz využívá arteterapeutických technik pro navození nového rámce prožitku při malbě a modelování a k rozvoji fantazie. Vhodné pro rodiče s dětmi ve věku od 6 let do 12/15 let. Malování v malé skupince 2 - 6 rodičů s dítětem v příjemném prostředí ART MUNDO - Latin Art Gallery v centru Prahy. Jednotlivé lekce na objednávku s rezervací předem.  Délka jedné lekce: 1,5 hod. Termín: každý čtvrtek od 16:00 do 17:30 nebo dle domluvy. Adresa: Jungmannova 17, Praha 1 (zastávka Vodičkova) Cena: 450 Kč pro rodiče s 1 dítětem včetně materiálu. Rodič se 2 dětmi: 600 Kč. Vyučující: Zuzana Zachová

450,00 Kč

Prožitkové malování

Relaxačně zážitkový kurz. Experimentování s malířskými (pastel, akryl, akvarel) a arteterapeutickými technikami (jako je hra smyslů, výtvarný prožitek pocitů, techniky denního snění). Příležitostná kombinace práce s hlínou. Termín: Dle domluvy pro min. 3 osoby. Celý kurz nebo jednotlivé lekce. Počet lekcí: 8 po 1,5 hod Cena: celý kurz 2980 včetně materiálu. Jednotlivá lekce 400 Kč. Lekce proběhne ve skupince min 2 - max 10 lidí. Vyučující: Zuzana Zachová Adresa: Latin Art Gallery. Jungmannova 17, Praha 1 (Zastávka Vodičkova).

400,00 Kč

Relaxační malování s autogenním tréninkem

Přijďte zrelaxovat malbou i řízenou relaxací. Lekce kombinuje relaxační techniky arteterapie s výukou provádění autorelaxace. V každé lekci nácvik seberelaxačních dovedností, zklidnění, vnímání těla, zjemnění.  Následná relaxace malbou. Čeká nás harmonický obraz, pozitivní stimulace smyslů a pocitů, léčivý obraz a mnoho dalšího. Termín: dle domluvy pro min 3 osoby.  Délka lekce:  1,5 hod Cena: 400 Kč včetně materiálu. Celý kurz 2980 včetně materiálu.  Pro rodiče s dětmi: Vhodné pro děti starší 7 let.   Dítě v doprovodu rodiče platí 50 % ceny. Lekce proběhne ve skupince min 3 - max 10 lidí. Vyučující: Zuzana Zachová Adresa: Latin Art Gallery. Jungmannova 17, Praha 1 (Zastávka Vodičkova).

400,00 Kč 450,00 Kč

Zažij proměnu

Arteterapeutický cyklus dle Claase Hoffmana, německého arteterapeuta, s napojením se na své pocity, jejich vyjádření, prožitek, proměnu a kultivaci malbou a modelováním. Spojením terapeutického působení malby a práce s hlínou si na každé hodině si vymodelujete jedno dílo z hlíny a namalujete jeden obraz. Zažijete proměnu a uvolnění pocitů. Nedochází k interpretaci děl. Celý kurz má pozitivní zaměření, klade důraz na pozitivní sebepřijetí, spokojenost a radost z tvorby.  Termín: Dle domluvy pro min. 2 osoby. Počet lekcí: 8 po 2 hod Cena včetně materiálu: 3757 Kč pro první 4 přihlášené. Jinak 4420 Kč. Vyučující: Zuzana Zachová Adresa: Latin Art Gallery. Jungmannova 17, Praha 1 (Zastávka Vodičkova).

3 757,00 Kč 4 420,00 Kč

    Kurzy a workshopy probíhají v malé skupině (4 - 10 osob) v prostorách ateliéru Art Mundo - Latin Art Gallery na Praze 1, v jiných městských částech a v okolí (Praha 4, Praha 9 Horní Počernice, Benátky nad Jizerou, Mladá Boleslav, Milovice. Máme pro vás připraveno všechno potřebné. Zveme vás k návštěvě, na výstavu nebo na ukázkovou lekci.

    Online rezervace

    Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.