KRESLENÍ 

Vyberte si z kurzů kreslení a malování pravou hemisférou s Katerinou Bohac, kurzu 3D kreslení s Ivannou Kochmar nebo z kurzu kreslení pro děti.

Umělecké lekce rozvíjí tvořivost a základní i pokročilé umělecké techniky. Myslíme si, že každý člověk má možnost rozvíjet své umělecké schopnosti. V našich kurzech vás provázíme a podporujeme, abychom našli umělce, kterého v sobě máte.

Všechny kurzy probíhají v malé skupině (4 - 10 osob) v prostorách ateliéru Art Mundo - Latin Art Gallery. Máme zde pro vás připraveno všechno potřebné pro rozvoj vaší tvořivosti. Zveme vás k návštěvě nebo na ukázkovou lekci.

Detaily kurzů

Kreslení a malování pravou mozkovou hemisférou

Jedinečný kurz kreslení a malování pravou mozkovou hemisférou. Jediný kurz na trhu, ve kterém si během jednoho víkendu rozvinete své schopnosti v kreslení i malbě. Budete se učit kreslit, vyzkoušíte si kresbu uhlem, malbu tuší, malbu akvarelem a akrylem. Při výuce jsou využity techniky zapojení a rozvoje pravé mozkové hemisféry. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Každý si v něm najde své :-) Kurz je doporučován dospělým, kteří chtějí rozvinout schopnosti svého mozku. V běžném životě využíváme více levou mozkovou hemisféru, která vše organizuje, počítá a provádí všechny racionální funkce. Pravá mozková hemisféra zodpovídá za kreativitu, vše iracionální, je intuitivní, přemýšlí v obrazech, symbolech a citech. Má schopnost představivosti, fantazie prostoru i perspektivy. Prostřednictvím malby a kresby napomáháme našemu mozku rozvinout jeho schopnosti. Termín:  září 2020 . Sobota - neděle 9:30 - 18:00 Délka kurzu : víkendový kurz, 16 hodin výuky, 2 dny po 8 hodinách, od 9:30 hod do 18:00 hod včetně hodinové pauzy na oběd. (Sobota - neděle / 9:30 - 18:00) Vyučující : Katerina Bohac Linares Cena : včetně materiálu, k dispozici káva, čaj. Nyní za 1999 Kč. 

1 999,00 Kč 2 520,00 Kč

    Online rezervace

    Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.