KRESLENÍ 

Vyberte si z kurzů kreslení a malování pravou hemisférou s Katerinou Bohac, kurzu 3D kreslení s Ivannou Kochmar nebo z kurzu kreslení pro děti.

Umělecké lekce rozvíjí tvořivost a základní i pokročilé umělecké techniky. Myslíme si, že každý člověk má možnost rozvíjet své umělecké schopnosti. V našich kurzech vás provázíme a podporujeme, abychom našli umělce, kterého v sobě máte.

Všechny kurzy probíhají v malé skupině (4 - 10 osob) v prostorách ateliéru Art Mundo - Latin Art Gallery. Máme zde pro vás připraveno všechno potřebné pro rozvoj vaší tvořivosti. Zveme vás k návštěvě nebo na ukázkovou lekci.

Detaily kurzů

Malý umělec

Výtvarný kurz pro děti, pro rozvoj kreslicích schopností, rozvoj kreativity nebo k realizaci snu - naučit se kreslit :)  Kurz je vhodný pro děti 7 - 12 let staré, s různou úrovní dovedností (od úplných začátečníků), protože přístup ke každému dítěti bude individuální. Na základě přání :) Budeme studovat základy kresby a malby a pracovat s různými technikami a materiály. Kurz se uskuteční v malé skupince dětí. Termín: středa, 9. 10. - 11. 12. 2019, 16 - 18 hod Počet lekcí : 10 po 2 hod Vyučující : Ivanna Kochmar Cena : nyní 2920 Kč pro první 4 přihlášené. Jinak 3800 Kč.

2 920,00 Kč 3 800,00 Kč

3D Kreslení

Kurz kreslení a 3D kreslení pro dospělé Každý se může naučit kreslit téměř v každém věku, a to není vůbec obtížné. I pro začínajícího umělce je snazší, když se učí kreslit pod vedením zkušeného učitele výtvarníka. V kurzu 3D kreslení se naučíme: - postupné kroky k vytvoření 3D obrazu - kreslení měkkého a tvrdého materiálu - správný obrázek symetrických a asymetrických obrazců, a mnohem více ... Při kreslení půjdeme krok za krokem od kreslení základních geometrických tvarů až k zátiší, zvířatům a portrétům. V kurzech kreslení navíc postupně ovládnete různé výtvarné techniky jako je: tužka, uhel, rudka, suchý pastel, křídy, tuš nebo třeba pastelky. Kurz se uskuteční v malé skupince od 3 do 10 osob. Termín:  středa, 9. 10. -  11. 12. 2019, 18 - 20 hod Počet lekcí : 10 po 2 hod Vyučující : Ivanna Kochmar Cena : včetně materiálu. Nyní za 3830 pro první 4 přihlášené. Jinak 4520 Kč.

3 830,00 Kč 4 520,00 Kč

Kreslení a malování pravou mozkovou hemisférou

Jedinečný kurz kreslení a malování pravou mozkovou hemisférou. Jediný kurz na trhu, ve kterém si během jednoho víkendu rozvinete své schopnosti v kreslení i malbě. Budete se učit kreslit, vyzkoušíte si kresbu uhlem, malbu tuší, malbu akvarelem a akrylem. Při výuce jsou využity techniky zapojení a rozvoje pravé mozkové hemisféry. Kurz je doporučován dospělým, kteří chtějí rozvinout schopnosti svého mozku. V běžném životě využíváme více levou mozkovou hemisféru, která vše organizuje, počítá a provádí všechny racionální funkce. Pravá mozková hemisféra zodpovídá za kreativitu, vše iracionální, je intuitivní, přemýšlí v obrazech, symbolech a citech. Má schopnost představivosti, fantazie prostoru i perspektivy. Prostřednictvím malby a kresby napomáháme našemu mozku rozvinout jeho schopnosti. Termín:  Sobota - neděle 23.11 - 24.11 / 9:30 - 18:00 Délka kurzu : víkendový kurz, 2 dny po 8 hodinách, od 9:30 hod do 18:00 hod včetně hodinové pauzy na oběd. Vyučující : Katerina Bohac Linares Cena : včetně materiálu, k dispozici káva, čaj. Nyní za 1980 Kč pro první 4 přihlášené.

1 980,00 Kč 2 520,00 Kč

    Online rezervace

    Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.